تبلیغات
جهان فوتبال - مدیر مدارس فوتبال رئال مادرید در پاسخ به پرسپولیس !

مدیر مدارس فوتبال رئال مادرید

 با این علاقمندی رویانیان به توسعه پرسپولیس، دورنمای همکاری روشن است

Real Madrid  


اسپورتک : مدیر مدارس فوتبال باشگاه رئال مادرید گفت: برای همکاری با آکادمی باشگاه پرسپولیس و دایر کردن کمپ و مدارس فوتبال رئال مادرید به ایران سفر کردم.اسپورتک : خوآکین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره سفرش به ایران بعد از جلسه با نمایندگان پرسپولیس افزود: با توجه به اینکه شرکت فروغ سپهر پاسارگاد نماینده رسمی باشگاه رئال مادرید در ایران است، به دعوت این شرکت و همچنین شرکت SIS که اسپانسر باشگاه پرسپولیس است به ایران سفر کردیم و امیدواریم توافق‌های خوبی بر اساس مذاکرات قبلی داشته باشیم.

وی ادامه داد: همچنین قرار است بازدیدی از امکانات سخت افزاری پرسپولیس داشته باشیم و راه‌های همکاری با آکادمی باشگاه پرسپولیس و انتقال تجارب و دانش در حوزه رده‌های پایه را بررسی کنیم.

خوآکین تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در سایه این همکاری کمک خوبی برای توسعه تیم‌های پایه فوتبال پرسپولیس داشته باشیم. ما در سراسر جهان مدارس فوتبال دایر  می‌کنیم و هدف ما این است که علاقمندان به فوتبال بویژه استعدادهای برتر از سنین نونهالی در سایه اصول حرفه‌ای فوتبال رشد و پیشرفت کرده، با مکتب و سبک فوتبال رئال مادرید نیز آشنا شوند.

مسوول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید خاطرنشان کرد: می‌دانیم که باشگاه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا است و این نشان می‌دهد که پرسپولیس دارای پتانسیل بالایی برای رشد در تمام زمینه‌ها است. ما امیدواریم بتوانیم در گفتگوهایی که با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس آقای رویانیان خواهیم داشت به توافق‌های خوبی برای همکاری به منظور توسعه فوتبال پرسپولیس بویژه در تیم‌های پایه و آکادمی برسیم و تجارب خود را در اختیار این باشگاه بگذاریم.

وی در پایان افزود: در همین راستا پیش از این، از حساسیت و علاقمندی آقای رویانیان به توسعه زیر ساختی فوتبال و رشد تیم‌های پایه با خبر شده‌ایم که انگیزه ما را بیشتر کرده و باعث می‌شود دورنمای این همکاری را روشن ببینیم.

گفتنی است، ظهر امروز نشست نمایندگان فونداسیون کمپ‌های فوتبال رئال مادرید با مدیران شرکت فروغ سپهر پاسارگاد و نماینده شرکت SIS برگزار شد.

 تاریخ : جمعه 4 اسفند 1391 | 07:47 ب.ظ | نویسنده : رضا تن زاده | نظرات