تبلیغات
جهان فوتبال - تساوی یک نیمه‌ای سپاهان و استقلال
سپاهان و استقلال در پایان نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند...

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نیمه نخست دیدار سپاهان و استقلال از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در این نیمه دو تیم بیشتر تلاش داشتند تا یکدیگر را محک بزنند و در بیشتر دقایق توپ در میانه‌های زمین بود. با این حال استقلال یک بار شانس گلزنی‌اش را با شوت محمد مهدی نظری در دقیقه 23 امتحان کرد. شوت از پشت محوطه جریمه این بازیکن با فاصله‌ای یک متری از کنار دروازه راهی اوت شد.

در ادامه امید ابراهیمی هم با اقدامی مشابه از پشت محوطه جریمه استقلال تلاش کرد تا در دقیقه 31، زرد پوشان اصفهانی را به گل برسناد اما شوت این بازیکن با فاصله از بالای دروازه ‌آبی‌پوشان راهی اوت شد.

بهترین فرصت این دیدار را محمد قاضی در دقیقه 42 به دست آورد که شوت سنگین این بازیکن از پشت محوطه جریمه سپاهان با فاصله‌ای اندک راهی اوت شد و تنها یک دقیقه بعد امید ابراهیمی با شوتی سنگین از میانه محوطه جریمه استقلال اقدام به شوت زنی کردد که ضربه او را مهدی رحمتی با واکنشی دیدنی مهار کرد و توپ را به کرنر فرستاد.

در نیمه نخست این دیدار امیرحسین صادقی با کارت زرد داور جریمه شد.

استقلال در نیمه نخست با مهدی رحمتی، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، پژمان منتظری، جی لوید ساموئل ، امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده، مهدی نظری، سیاوش اکبرپور، هاشم بیک زاده، محمد قاضی در میدان حاضر شد و برای سپاهان نیز رحمان احمدی، هادی عقیلی، شجاع خلیل زاد، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، علی حمودی، محمد غلامی ، حسین پاپی ، علی احمدی، اروین بولکو به میدان رفتند.
طبقه بندی: اخبار فوتبال داخلی،
برچسب ها: تساوی، سپاهان، استقلال،

تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1392 | 05:15 ب.ظ | نویسنده : محمد عماد سلامی | نظرات