تبلیغات
جهان فوتبال - جواد نکونام‌: با این شرایط بدون امتیاز از برزیل برمی‌گردیم


هافبک تیم ملی می‌گوید با شرایط فعلی تیم ملی ایران بدون امتیاز از جام جهانی بازمی‌گردد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جواد نکونام پس از تساوی تیمش برابر سپاهان گفت: بازی خوبی بود. باید بگویم هر دو تیم از تیم‌های قدر ایران هستند که نمایش خوبی را ارائه دادند. اما در پایان، بازی مساوی شد. این که بگویم حق چه کسی بود برنده شود. حرف درستی نیست بازی تمام شده و دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند. تیم ما یک موقعیت صددرصد را از دست داد.

او در پاسخ به سوالی درباره زمین بازی اظهار کرد: زمین خوب بود و تماشاگران هم جو خوبی داشتند. ما در این دیدار نمی‌خواستیم شکست بخوریم و فکر می‌کنم به نتیجه خوبی رسیدیم.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به سوالی درباره قرعه‌کشی جام جهانی عنوان کرد: به هر حال همه چیز روشن می‌شود اما درست نیست که بتوانیم احساسی تصمیم بگیریم و بگوییم چه خوب است با اسپانیا، برزیل، ایتالیا و از این دست تیم‌ها هم‌گروه شویم. امیدوارم یک گروه مناسب به ما بخورد تا صعود کنیم. اگر هم نشد، به هر حال باید تلاش کنیم تا مردم از نتایج‌مان احساس غرور کنند.

او در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی‌اش از عملکرد تیم ملی در جام جهانی چیست بیان کرد: ما برای امتیاز به جام جهانی می‌رویم. اگر با توجه به شرایط امروز‌مان بخواهم صحبت کنم، باید بگویم بدون امتیاز از جام جهانی برمی‌گردیم چرا که نه اردو داشته‌ایم و نه بازی تدارکاتی خوبی برگزار کرده‌ایم. مطمئنا با این شرایط در جام جهانی بدون امتیاز به ایران برمی‌گردیم مگر اینکه بازی‌های تدارکاتی برگزار شود و اتفاقاتی رخ دهد.

هافبک استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که هادی عقیلی مدعی شده سپاهان شانس بیشتری برای برد داشت عنوان کرد: من با افراد کاری ندارم. هر کسی نظری دارد. به نظر من این یک بازی درگیرانه بود و تمام شده است.
طبقه بندی: اخبار فوتبال داخلی،
برچسب ها: برزیل، امتیاز، جواد نکونام‌،

تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1392 | 10:14 ب.ظ | نویسنده : محمد عماد سلامی | نظرات