تبلیغات
جهان فوتبال - خسرو حیدری: از همین امروز برنامه‌ریزی کنیم/ گروهمان نه آسان است و نه سخت

مدافع تیم ملی می‌گوید بدون بازی‌های تدارکاتی نمی‌توان انتظار زیادی از تیم ملی ایران در جام جهانی داشت.

خسرو حیدری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره همگروهی ایران با آرژانتین، بوسنی هرزگوین و نیجریه گفت: نه می‌توان گفت که گروه‌مان سخت است و نه می‌توان گفت در گروه آسانی قرار داریم. آرژانتین از بزرگ‌ترین تیم‌های فوتبال دنیاست و دیدار ما برابر آنها واقعا سخت است. نیجریه از تیم‌های خوب آفریقاست اما تیم برتر این قاره نیست و به نظرم ساحل عاج قوی‌ترین تیم فعلی آفریقاست. در زمان سرمربی‌گری قطبی با بوسنی بازی کردیم و فکر می‌کنم در آن بازی هرچه زدیم وارد دروازه شد و کارمان برابر آنها کمی راحت‌تر است.

او در پاسخ به این سوال که بنظرش ایران می‌تواند از این گروه صعود کند، اظهار کرد: نه می‌گویم که می‌توان از این گروه بالا رفت و نه می‌گویم نمی‌توان از این گروه صعود کرد. تا الان هیچ کاری ما برای جام جهانی نکرده‌ایم. دیدید که سر بازی با تایلند همه ناراحت و شاکی بودند. ما هیچ بازی تدارکاتی نداشته‌ایم و امیدوارم از الان به بعد برای بازی‌های تدارکاتی برنامه ریزی کنیم.

مدافع تیم ملی و استقلال در پاسخ به این سوال که چه توقعی از مسئولان برای روزهای باقی مانده تا جام جهانی دارد، بیان کرد: از همین دیشب که فهمیدیم با چه تیم‌هایی هم‌گروه هستیم، برای بازی با تیم‌های بزرگ برنامه‌ریزی کنیم. ما دو سال پیش با برزیل بازی کردیم هر چند که شاید بیشتر جنبه سیاسی داشت اما بسیار مفید و خوب بود. هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد که ما در آن دیدار حاضر شویم و برای خود من تجربه بسیار خوبی شد. بنظرم بهترین بازی تدارکاتی این چند ساله را برابر برزیل و روسیه برگزار کردیم.

حیدری در پایان عنوان کرد: با برگزاری این‌گونه بازی‌ها می‌توانیم به جام‌جهانی امیدوار باشیم. وجود یک برنامه‌ریزی مناسب و بازی‌های تدارکاتی ما را برای یک نمایش خوب آماده می‌کند و بدون بازی تدارکاتی نمی‌توان انتظاری از تیم ملی داشت.
طبقه بندی: اخبار فوتبال داخلی،
برچسب ها: خسرو حیدری، گروه، برنامه‌ریزی، آسان، سخت،

تاریخ : شنبه 16 آذر 1392 | 05:12 ب.ظ | نویسنده : محمد عماد سلامی | نظرات